
Масажна щітка для сплутаного волосся The Ultimate TU-PP-010816 Метелики
249 ₴
- В наявності
- Код: TU-PP-010816
+380 (66) 113-72-36
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна фінішна щітка для розгладжування, блиску, нарощування та розплутування волосся The Ultimate
Щітка для дбайливого розплутування волосся. Унікальні гнучкі зубчики на кшталт tangle teezer дозволяють легко розчісувати вологе і сухе волосся, не пошкоджуючи і не травмуючи його.
Довжина: 22 см
Ширина: 6,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина зубців | 13 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 |
| Колір | Метелики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴




