Двосторонній косметичний пензель для розтушовування тіней Neverti NP150 (F09)
Цей пензель поєднує в собі відразу два інструменти для бездоганного макіяжу очей. Тонкий пензель зручно наносить тіні та створює акценти уздовж росту вій для ефекту «смокі айс». Пензлик-бочонок з іншого боку допоможе розтушувати тіні та створити плавні переходи.
З цим двостороннім пензлем тіней ваш макіяж завжди матиме акуратний та професійний вигляд. Пензлик має густий, щільного набиття ворс біля основи, а кінчики — тонкі, м'які та приємні до шкіри. Ідеально підходить навіть для чутливої зони навколо ока.
Як користуватися:
- Наберіть трохи тіней на тонкий пензель і проведіть за зростом вій. Також можна використовувати цю сторону для розтушовування олівця для smoky eyes.
- Інший бік розтушуйте переходи, щоб створити плавніші лінії та глибину.
Довжина: 175 мм
Довжина пензля — 20 мм
Ширина біля основи — 5 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neverti |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 175 мм |
| Довжина ворсу | 20 мм |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип пензля | Кисть для тіней |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴



