Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dagg |
| Країна виробник | Китай |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 210 |
| Колір | Бузковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88,80 ₴




