Професійна фінішна щітка для розгладжування, блиску, нарощування та розплутування волосся The Ultimate
Щітка для дбайливого розплутування волосся. Унікальні гнучкі зубчики на кшталт tangle teezer дозволяють легко розчісувати вологе і сухе волосся, не пошкоджуючи і не травмуючи його.
Довжина: 22 см
Ширина: 6,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина зубців | 13 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 |
| Колір | Пурпуровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴





